Yazdır

MERKEZ YÜRÜTME KURULU

KÜLTÜR SANAT SEN tarafından yazıldı.. Yayınlanma KATEGORİ

 Hülya ERYETLİ  Genel Başkan   Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 Hüseyin ÇELİK  Genel Sekreter   Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 Ramazan Özak  Genel Mali Sekreter   Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 Deniz ÖZSAYGI  Genel Hukuk ve Toplu İş Sözleşmesi Sekreteri   Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
H. Arkın ZİREK  Genel Örgütlenme Sekreteri    
Özlem Toprak CİHAN Genel Kadın Sekreteri   Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 Murat ÇiDAMLI  Genel Eğit. Bas. Yay.ve Halkla İlş. Sekreteri   Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.